Opinie o Nas
(17) 250 28 88

Dostawa / Płatność

 • Za pośrednictwem firmy kurierskiej INPOST lub DHL - jest to najszybszy sposób dostawy (możliwość dostarczenia w 24h). Warunki dostawy przedstawiono poniżej w tabeli:
Wartość zamówienia / Forma płatności Pobranie (płatne przy odbiorze przesyłki Zwykły przelew bankowy Przelew elektroniczny DOTPAY
0 - 500 zł 20 zł 15 zł 15 zł
Powyżej 500 zł 5 zł gratis gratis
*nie dotyczy 5 zł 50 zł 50 zł

 *dotyczy dostawy na sobotę - umożliwiamy taką możliwość dla wybranych lokalizacji

 • Za pośrednictwem Paczkomatów InPost - nie musisz martwić się czy zastanie Cię kurier, lub tracić czas na odbiór awizo w razie Twojej nieobecności. Odbierasz paczkę z jednego spośród 1800 paczkomatów w 428 miastach, dokładnie wtedy kiedy chcesz. 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Paczka czeka na Ciebie przez 72h (trzy dni) od momentu umieszczenia w maszynie. Otrzymasz bieżące informacje o upływającym czasie.
Wartość zamówienia / Forma płatności Pobranie (płatne przy odbiorze przesyłki Zwykły przelew bankowy Przelew elektroniczny DOTPAY
0 - 500 zł 14 zł 9 zł 9 zł
Powyżej 500 zł 5 zł gratis gratis

  

Odbiór osobisty pod adresem: Fotopoker.pl, ul. Matuszczaka 1G, 35-083 Rzeszów pon.-pt. w godz. 9:00-18:00.


Warto wiedzieć o przesyłce:

Wszelkie pytania dotyczące wysyłki prosimy kierować na adres sklep@fotopoker.pl lub telefonicznie pod numer +48 17 250 28 288. Nie zostawiamy naszych klientów samych sobie, interweniujemy w sprawie opóźnionych lub zaginionych przesyłek.

Celem zmaksymalizowania szansy by zakupy dotarły do Ciebie na następny dzień należy:

 • złożyć zamówienie do godziny 13:00
 • wybrać pobranie, jako formę płatności (w takim wypadku nie musimy czekać na wpłynięcie pieniędzy na konto, natychmiast realizujemy zamówienie)
 • skorzystać z firmy kurierskiej INPOST lub DHL

W dużych miastach większość tak zamówionych przesyłek dotrze w ciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia. W przypadku mniejszych miejscowości czas dostarczenia może przedłużyć się o kilka dni.

W wyjątkowych, niezależnych od nas sytuacjach czas dotarcia wysyłki może ulec przedłużeniu o kilka dni (szczególnie w okresie świątecznym). 

Sposoby płatności

 • przelewem na konto Foto-hurt Sp z o.o. w MBANK o nr: 71 1140 1225 0000 5606 3600 1001
  W tytule przelewu należy umieścić numer zamówienia, podany w mailu potwierdzającym złożenie zamówienia.
  Dane do przelewu:
  FOTO-HURT Sp z.o.
  ul. Matuszczaka 1G
  35-083 Rzeszów
 • online - przelew elektroniczny DOTPAY - przy każdej transakcji po przejściu do serwisu Dotpay pobierany jest 1% wartości koszyka

Płatność dokonywana przez klienta przy wydaniu towaru może być realizowana dwojako:

 • przy odbiorze (za pobraniem): opłata za przesyłkę następuje przy dostarczeniu paczki przez kuriera; zamówienie realizowane jest natychmiast, gdyż nie ma konieczności oczekiwania na wpłynięcie środków na konto.
 • w sklepie stacjonarnym z osobistym odbiorem: każde zamówienie można odebrać w naszym sklepie stacjonarnym; w takim wypadku nie trzeba ponosić kosztów wysyłki, a zapłacić można gotówką.

W przypadku naruszenia paczki spisz z kurierem protokół którego jedną kopię zostaw dla siebie. Jest to niezbędne do zgłoszenia reklamacji. Masz również możliwość sprawdzenia zawartości przesyłki w obecności kuriera.

PAMIĘTAJ aby sprawdzić w obecności kuriera czy paczka nie została uszkodzona.


W przypadku naruszenia paczki spisz z kurierem protokół którego jedną kopię zostaw dla siebie. Jest to niezbędne do zgłoszenia reklamacji. Masz również możliwość sprawdzenia zawartości przesyłki w obecności kuriera.

UWAGA!

Powyższe ceny obowiązują przy wysyłkach o standardowych rozmiarach i wadze przesyłek do 30 kg. Przy niestandardowych przesyłkach, w szczególności przy zamówieniach na większe liczby produktów o większych gabarytach (np. drukarki), koszt dostawy jest ustalany indywidualnie w momencie potwierdzenia zamówienia.